درباره ما بیشتر بدانید

ما کی هستیم؟ چه باوری داریم؟ چرا شتاب‌دهنده راه انداختیم؟


هدف اصلی ما از راه اندازی یک شتاب‌دهنده در کنار مرکز تحقیقات دانشگاه فراهم کردن بستری مهیا برای توانمند‌سازی تیم‌های دانشگاهی بلند‌پرواز و سخت‌کوشی است که شجاعت دنبال‌کردن ایده‌های فناوری محورشان را داشته باشند و بخواهند از دانش کسب‌شده‌ی خود برای ایجاد کسب‌و‌کار و در نهایت خلق دنیایی بهتر برای زندگی انسان‌ها استفاده کنند.

ما بر این باوریم که یک محیط دانشگاهی-تحقیقاتی از پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک اکوسیستم پایدار کارآفرینی برخوردار است. دسترسی به منابع انسانی، امکان ساخت شبکه‌های متنوع از متخصصان و محققان، در دست‌داشتن پروژه‌های تحقیقاتی، امکان تبادل دانش و همچنین توجه عمومی به دانشگاه‌ها از سمت مردم، صنایع و دولت از مهم‌ترین دلایل‌ما برای این باور هستند.

ما یک شتاب‌دهنده دانشگاهی هستیم که در کنار مجموعه بزرگ مراکز تحقیقات دانشگاه قزوین از سال 94 به صورت آزمایشی با حمایت مستقیم ریاست دانشگاه آقای دکتر موسی‌خانی شروع به کار‌کرده‌ایم. بدنه اصلی‌ما از بنیان‌گذاران مرکز تحقیقات و مسابقات رباتیک آزاد ایران تشکیل‌شده‌است که سال‌ها در حوزه فناوری به خصوص توسعه نرم‌افزار و هوش‌مصنوعی فعال بوده‌اند.

ثبت‌نام دوره سوم شتاب‌دهی

ما در شتاب‌دهنده مرکز فناوری و نوآوری سینتک
منتظر ایده‌های شما هستیم!

دوره بعدی اسفند ۹۶، منتظر چی هستی؟

Background Image

ما اینجا چی داریم و چه کارهایی می توانیم برای تیم شما انجام بدهیم؟

 • اکو سیستم

  ما می‌تونیم شما رو برای مدت 3 سال و 8 ماه درست وسط اکوسیستم خودمون که شامل 18 تا آزمایشگاه تحقیقاتی، یک پیش شتاب‌دهنده و شتاب‌دهنده و یک‌مرکز‌رشد با بیشتر از 30 تا شرکت در کنار هزاران دانشجوی‌کامپیوتری قرار بدیم.

 • فضای‌کار

  ما می‌تونیم به شما توی یک فضای‌کار خلاقانه در کنار کلی تیم دیگه که اهدافی مشابه‌شما دارند یک فضای کاراشتراکی بدیم. ما توی مرکز کلی فضاهای‌متنوع داریم واسه جلسه، دورهمی، غذا خوردن، استراحت کردن، تنها بودن، فوتبال دستی و پینگ پونگ بازی کردن و حتی پلی استیشن ;)

 • امکانات اقامتی

  می‌تونید در تمام مدت پیش شتاب‌دهی و شتاب‌دهی از خوابگاه‌ما که تا مرکز حدودا 10 دقیقه پیاده فاصله داره استفاده کنید و 8 ماه خودتون رو غرق در کار کنید.

 • سرمایه‌اولیه

  در دوران شتاب‌دهی ما به صورت فاز‌به‌فاز تا سقف 30 میلیون تومان سرمایه‌نقدی در اختیار شما قرار می دهیم و شما هم 15 درصد از سهام شرکت‌آینده خودتون رو به ما می‌دید.

 • آموزش

  در دوره پیش شتاب‌دهی کلی کارگاه اموزشی برگزار می‌کنیم و سعی می‌کنیم به شما کمک کنیم تا تیمتون رو شکل بدید و بتونید رهبریش کنید. در دوران شتاب‌دهی هم ما منتورهایی در کنار تیم شما قرار می‌دیم که به شما کمک کنند یک MVP خوب رو توسعه بدید.

حالا نوبت شماست

این هم فرایند کاری ما

کار شما با ثبت نام آنلاین طرحتون در وب‌سایت ما شروع میشه. پس از انجام بررسی‌های‌اولیه در صورتی که طرحتون از نظر ما حداقل شرایط رو برای پذیرفته‌شدن داشته‌باشه به مصاحبه حضوری که در واقع یک گپ دوستانه با ما به حساب می‌آد دعوت می‌شید تا ما شما رو برای ارا‌ئه طرحتون به شورای‌داوری راهنمایی کنیم.

ثبت‌نام

در صورتی که تیم شما جزء ده تیم منتخب توسط شورای‌ما باشه وارد دوره دو ماهه پیش شتابدهی می شید. ما یک مراسم معارفه کوچیک داریم که طی این مراسم شما با محیط مرکز، کادر ما و سایرتیم‌ها آشنا می‌شید و ممکنه یک مهمون ویژه هم داشته باشیم. تمرکزاصلی این دو ماه بر روی کارگاه‌های‌ آموزشی و شکل‌دادن به تیم شماست تا درروز انتخاب بتونید در بهترین وضعیت ممکن خودتون باشید.

پیش‌شتاب‌دهی

در صورتی که تیم شما جزء 5 تیم برتر باشه وارد دوره 6 ماهه شتاب‌دهی ما می‌شید تا پس از دریافت سرمایه‌اولیه توسعه نمونه محصول‌اولیه یا همون MVP رو شروع کنید. در این مرحله هم کلی رویداد داریم و کلی هم توش تمرین ارائه می‌کنیم و سعی می‌کنیم با برگزاری جلسات Standup هفتگی تیم‌ها رو به هم نزدیک‌تر کنیم تا در حل مشکلات به هم بیشتر کمک کنند. دوره‌های آموزشی کمی کمتر میشه ولی همچنان ادامه داره.

شتاب‌دهی

آخرین رویداد دوره شتاب‌دهی روز ارائه به سرمایه‌گذاره و در این روز MVP هاتون رو با یک ارائه خوب و تاثیرگذاربه سرمایه‌گذارها ارائه می‌کنید. چه سرمایه‌گذار بگیرید چه نگیرید می‌تونید با یک بررسی متخصر توسط شورای‌ما وارد دوره 3 ساله رشد بشید و شرط لازم برای ورود به مرکز رشد ثبت‌شدن رسمی شرکت شماست. شرکت‌ها می‌تونن در این دوره تبدیل به شرکت دانش‌بنیان بشن و شرکت‌هایی که موفق به جذب سرمایه‌گذار نشدن هم می‌تونن شانس خودشون رو در ارائه های بعدی آزمایش کنن.

ارائه

درمرکز رشد شما 3 سال فرصت دارید که اماده بشید برای ورود به دنیای واقعی. یک‌جورایی میشه گفت در یک‌جایی بین دنیای واقعی و آسایشی که از لحاظ کسب‌و‌کار در شتاب‌دهنده تجربه می‌کردید قرار می‌گیرید.

مرکز رشد

حاضرید؟

دانیای واقعی

سازمان و کادر مرکز

Team Member
مازیار احمد شعربافی

sharbafi@syntechcenter.com
Team Member
سعید ابراهیمی جم
مشاور مالی
ebrahimijam@syntechcenter.com
Team Member
فتانه حاجی نوروزی
مدیر داخلی شتابدهنده
hajinoruzi@syntechcenter.com
Team Member
عرفان وحیدی
کارشناس حقوقی
vahidi@syntechcenter.com
Team Member
محمدرضا نوائی
کارشناس گرافیک
navaei@syntechcenter.com
Team Member
محمدحسین انصاری
مدیر رویدادها
ansari@syntechcenter.com
Team Member
امید امیرغیاثوند
مدیر شتابدهنده و
هیئت مدیره سینتک

omid@syntechcenter.com

ثبت ایده در دوره بعدی شتاب‌دهی مرکز سینتک ؟